Na návsi Petrbauer Karel
POPIS: Olej na plátně. Rozměry : 60 x 70 cm . Napnuto na novém blindrámu . Nerámováno.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:6287