Na návsi Petrbauer Karel

POPIS: Olej na plátně. Rozměry : 60 x 70 cm . Napnuto na novém blindrámu . Nerámováno.
O AUTOROVI: Plzeňský předválečný malíř . Studoval soukromě u Aloise Kalvody na zámku v Běhařově.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:6287