Na návsi Petrbauer Karel

POPIS: Olej na lepence, rozměr 21 x 27 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Plzeňský předválečný malíř . Studoval soukromě u Aloise Kalvody na zámku v Běhařově.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18509
Žádné příhozy