Na okraji lesa
Na okraji lesa
Na okraji lesa
Na okraji lesa
Na okraji lesa
Na okraji lesa
+ 1

Na okraji lesa Wallner Anton

POPIS: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vlevo dole A. Wallner, obraz v autorském rámu. Odhadní cena 25 000 - 35 000 Kč. Kvalitní ukázka rakouské krajinomalby z poloviny 19.století.
O AUTOROVI: WALLNER Anton, 1801 - 1863 Rakousko . Malíř romantických scén. Působil převážně ve Vídni.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky:5459