Na okraji lesa Wallner Anton
POPIS: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vlevo dole A. Wallner, obraz v autorském rámu. Odhadní cena 25 000 - 35 000 Kč. Kvalitní ukázka rakouské krajinomalby z poloviny 19.století.
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 9 600 Kč |
Číslo položky:5459