Na pastvě Stein Václav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 66 x 96 cm , signováno vpravo dole V. Stein 36, poškozený rám. Odhadní cena 5000 - 7000 Kč
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 800 Kč |
Číslo položky:5326
2 800 Kč | 13. 9. 2017 21:50:42 | |