Na pastvině Dirk van Oosterhoudt
POPIS: Olej na dřevě rozměry: 42 x 52 cm. Deska zpevněna roštem, poškozený rám
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:17403