Na pastvu Stein Václav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 37 x 47, signováno vpravo dole V. Stein
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 300 Kč |
Číslo položky:5312