Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
Na Šerichu - Orlické hory
+ 2

Na Šerichu - Orlické hory Linhart Rudolf

POPIS: Olej na papíře, rozměr 50 x 65 cm, zaskleno. Rám silně poškozen. To
O AUTOROVI: Narodil se 30.3.1895 v Chrudimi a zemřel 7.2.1968 v Chrudimi. Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak pokračoval ve studiu na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 30.3.1895 v Chrudimi a zemřel 7.2.1968 v Chrudimi. Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni, pak pokračoval ve studiu na vídeňské Akademii. Maloval Českomoravskou vysočinu. (Wikipedia)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:6756
1 100 Kč 12. 9. 2018 21:00:30
1 000 Kč 6. 9. 2018 10:56:50