Na stráži Čutta Václav
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 17 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno vlevo dole V. Čutta
Vyvolávací cena: | 700 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:5468
700 Kč | 30. 9. 2017 22:08:09 | |