Na tenise Bím Tomáš

POPIS: Litografie 163/195, rozměr listu 70 x 49,5 cm, volný list
O AUTOROVI: Malíř, grafik. Narodil se 12.11. 1946. Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě... zobrazit více >
O AUTOROVI: Malíř, grafik. Narodil se 12.11. 1946. Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky:16048