Na tržišti Jelínek Rudolf
POPIS: Olej na plátně, rozměr: 60 x 80 cm, malba poškozená.
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 9 500 Kč |
Číslo položky:15021