Na tržišti Jelínek Rudolf

POPIS: Olej na plátně, rozměr: 60 x 80 cm, malba poškozená.
O AUTOROVI: Český malíř. Narodil se 1880 v Brně a zemřel 1950.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky:15021