Nábřeží s loďkami Dědičová Irena
POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 81 cm, nerámováno, malba u signatury poškozena
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 400 Kč |
Číslo položky:11560