Najáda na útesu Knüpfer Beneš - připsáno
POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 52,5 x 31cm, malba z 2. pol. 80. let 19. stol. restaurováno. Signováno B. Knüpfer Roma.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:15947