Náměstí s kašnou Müller Karel
POPIS: Olej na papíře podložen lepenkou, rozměr 33,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole K. Muller, lehce zvlněno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:5828
Žádné příhozy | ||