Námluvy II Skorka Lauko Jan

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 70 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozen 1966 v Levicích na jižním Slovensku. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice. Taktéž ilustroval několik knih. Je označován za reprezentanta... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen 1966 v Levicích na jižním Slovensku. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice. Taktéž ilustroval několik knih. Je označován za reprezentanta naivního umění. Vystavoval ve Francii, Kanadě, Belgii, Polsku, stálá výstava v Gina Gallery v Izraeli. Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií a soukromých sbírkách
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19424
Žádné příhozy