Námořní motiv Boudin Eugène- označeno

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 32 x 40,5 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: 1824, Honfleur – 8. srpna 1898, Deauville byl francouzský malíř, představitel impresionizmu a jeden z prvních krajinářů malujících přímo v přírodě.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky:9292