Námořní motiv Boudin Eugène- označeno
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 32 x 40,5 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 28 000 Kč |
Číslo položky:9292