Návrat z trhu
Návrat z trhu
Návrat z trhu
Návrat z trhu
Návrat z trhu
Návrat z trhu
+ 1

Návrat z trhu Michau Theobald

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 25 x 35 cm , 18.století, + 4x grafiky
O AUTOROVI: Michau Theobald (Tournai 1676-1765 Antverpy) Jeden z nejnadanějších nástupců Jana Brueghela I. a Davida Tenierse II. Michau maloval výhradně malé obrázky na měď nebo dřevo,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Michau Theobald (Tournai 1676-1765 Antverpy) Jeden z nejnadanějších nástupců Jana Brueghela I. a Davida Tenierse II. Michau maloval výhradně malé obrázky na měď nebo dřevo, jak bylo oblíbené v 18. století. Mnoho z jeho původních maleb bylo vyryto Jacquesem-Philippem Lebasem
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Aktuální cena: 1 710 000 Kč
Číslo položky:13035