Zátiší s ovocem Navrátil Josef Matěj
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 53 x 48 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
17. 3. 2025 20:34:00
Číslo položky:1900000
25 000 Kč | 13. 11. 2024 09:32:33 | |
24 000 Kč | 11. 11. 2024 15:36:20 | |