Návrh - Dámský salon Rothmayer Otto
POPIS: Akvarel, rozměr listu 27,5 x 39 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:5812
1 900 Kč | 17. 12. 2017 11:00:34 | |
1 800 Kč | 11. 12. 2017 08:19:36 | |