Návrh - Vstupní hala Rothmayer Otto
POPIS: Akvarel, rozměr listu 22,5 x 39,5 cm + podložka, nerámováno.Získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:6074