Návrhy nábytku v místnosti Rothmayer Otto
POPIS: Akvarel, rozměr 21 x 42 cm, rámováno + zaskleno . Oceněno na výstavě umění dekorativních GRAND PRIX PAŘÍŽ 1925. Dílo získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:5293
2 200 Kč | 27. 6. 2017 21:40:39 | |