Nedokončený návrh - kalendář Bubeníček Ota
POPIS: Akvarel, rozměry: 20,5 x 26 cm. Návrh kalendáře pro Hassovo nakladatelství , datováno1896
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:15766
1 000 Kč | 23. 9. 2022 22:27:56 | |