Něha Voleníková Helena

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 90 cm, datováno 1986
O AUTOROVI: * 8.7.1951 Praha malířka, pedagožka Zařazena v Monografii Severočeských výtvarníků a v publikaci 45 let výtvarného umění Severních Čech 1945-1990.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:5998
1 800 Kč 22. 2. 2018 18:54:06