Něha Voleníková Helena
POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 90 cm, datováno 1986
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:5998
1 800 Kč | 22. 2. 2018 18:54:06 | |