Nel Giallo - Velký formát Nečitelně signováno
POPIS: Olej na plátně rozměr: 178 x 209 cm, datováno 1996
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 35 000 Kč |
Číslo položky:15243