Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
Nel Giallo - Velký formát
+ 3

Nel Giallo - Velký formát Nečitelně signováno

POPIS: Olej na plátně rozměr: 178 x 209 cm, datováno 1996
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky:15243