Brána do města - velký formát Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 115 x 145 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
12. 11. 2024 20:56:00
Číslo položky:21166
Žádné příhozy | ||