Dáma s perlami Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměr listu 39,5 x 29,5 cm, volný list
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

19. 3. 2025 19:26:00
Číslo položky:21468
Žádné příhozy