Kubistické zátiší Nesignováno .
POPIS: Olej na lepence, rozměr 49 x 69 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
12. 11. 2024 21:30:00
Číslo položky:21212
Žádné příhozy | ||