Hagar a Ismael s andělem  - Velký formát
+ 1

Hagar a Ismael s andělem - Velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 86 x 115,5 cm. Plátno mírně poškozeno. Kvalitní barokní obraz
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Aktuální cena: 90 000 Kč

17. 3. 2025 20:02:00
Číslo položky:21244
Žádné příhozy