Hagar a Ismael s andělem - Velký formát Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 86 x 115,5 cm. Plátno mírně poškozeno. Kvalitní barokní obraz
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
Aktuální cena: | 90 000 Kč |
17. 3. 2025 20:02:00
Číslo položky:21244
Žádné příhozy | ||