Město Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
13. 11. 2024 22:12:00
Číslo položky:21167
Žádné příhozy | ||