Podzimní scéna Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 65 cm. Lepenka menší než falc rámu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
S příhozem

13. 11. 2024 22:14:00
Číslo položky:21184
1 200 Kč 16. 9. 2024 21:26:26