Svatá rodina Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 89 cm, rentoilováno, Přiložena laboratorní zpráva. Dílo vzniklo v 1. polovině 18. století ve střední Evropě. Obraz byl prohlášen za kulturní památku. Z tohoto důvodu není možné obraz vyvézt z území ČR
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
Aktuální cena: | 120 000 Kč |
Číslo položky:21220
120 000 Kč | 16. 10. 2024 19:33:29 | |