Torzo - Akt Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry:106 x 48 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
13. 11. 2024 22:30:00
Číslo položky:20408
Žádné příhozy | ||