Torzo - Akt Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry:106 x 48 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč

13. 11. 2024 22:30:00
Číslo položky:20408
Žádné příhozy