Pana Marie Svatohorská Neznačeno

POPIS: Dřevěná plastika polychromovaná, výška : 25,5 cm . 19 - 20.století.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

13. 11. 2024 19:38:00
Číslo položky:20410
Žádné příhozy