Tygr Neznačeno

POPIS: Patinovaná pálená hlína, výška 23,5 cm, délka65 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

19. 3. 2025 20:22:00
Číslo položky:21505
Žádné příhozy