Nice Mamedov Vugar

POPIS: Olej na lepence, rozměr 25 x 20 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:14637
Žádné příhozy