Noční krajina s řekou Erdélyi Vojtěch Michajlovič
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 65 x 78 cm Původní stav. Cenný Eckův řezaný rám, povrchově poškozen. Celkové rozměry: 87 x 98 cm + 4x grafiky
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
Aktuální cena: | 185 000 Kč |
Číslo položky:13037