Noční rybolov Hartman Robert

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 45 x 36,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Jeho prapředek byl HARTMANN Jan Jakub. Více o autorovy nezjištěno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:8834