Noční ulice Wagner P. Henry

POPIS: Olej na plátně, rozměr 45 x 40 cm, nově rámováno
O AUTOROVI: Malíř pražských zákoutí.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky:18581
2 900 Kč 20. 11. 2023 19:10:26
2 800 Kč 18. 11. 2023 14:24:13