Norský fjord - velký formát Enfield Henry
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 153 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 90 000 Kč |
Číslo položky:10175