Norský fjord - velký formát Enfield Henry

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 153 cm, nerámováno
O AUTOROVI: (Londýn 1849-1908 Neuwarp)
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 90 000 Kč
Číslo položky:10175