Northwest Coast Mask Warhol Andy
POPIS: Litografie 12/100, rozměr 57 x 38 cm, zaskleno. Provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:19967