Novoročenka arch. Strnada + Zvěstování Tichý František
POPIS: 2x Lept, tiskové plochy: 18,5 x 15 cm, 9 x 7,5 cm, volné listy. Signováno tuší a tužkou, datováno 48. Z pozůstalosti malířky Hany Hladíkové - Bernkopfové, přítelkyně Fr. Tichého
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:18870