Nový most pod Barborou Moucha Jaroslav
POPIS: Akvarel na papíře, rozměr 44,5 x 65,5 cm, volný list, poškozeno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:12674