Nový most pod Barborou Moucha Jaroslav

POPIS: Akvarel na papíře, rozměr 44,5 x 65,5 cm, volný list, poškozeno
O AUTOROVI: 1899 - 1993 Kutnohorský hudebník a malíř, který ve svých akvarelech zachycoval krásu přírody. Taktéž malíř kutnohorských motivů. Jeho obrazy byly tištěny na pohlednice.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:12674