Oáza GHARDAJA Velčovský Josef
POPIS: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:6410