Obrůstající pařez Nedbal Václav
POPIS: Olej na překližce - 34 x 30 - Zaskleno - datováno 1937
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:6269