Odaliska v okně Černovický Josef M
POPIS: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 55 cm . Roh rámu poškozený . Obraz v pěkném stavu.
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:6449