Odpočívající chlapec Ronovský František
POPIS: Olej na překližce, rozměr 33 x 33 cm, datováno 1950 . Odhadní cena 20000 - 25000 Kč
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 14 000 Kč |
Číslo položky:6117